O mnie

Strona została założona z myślą zarówno o indywidualnych
Klientach jak i firmach.  Usługi są skierowane do osób,
które nie mają czasu lub doświadczenia naprawczo-technicznego.

Moje wieloletnie doświadczenie w rożnych branżach i nabyte umiejętności pozwalają sprostać zapotrzebowaniu na tą usługę.

Szybko, sprawnie, profesjonalnie to zalety doceniane przez wszystkich. Zapewniam solidną i kompetentną realizację zleceń w ustalonym terminie.
UWAGA PRZED OSZUSTAMI Kradną grafiki i podszywają się pod MŁ Serwis Mariusz Łukomski aktualny i jedyny Tel firmy to 503-901-700 Proszę o sprawdzenie imienia i nazwiska. Proszę uważąć na serwisach ogłoszeniowych podają dane firmy ale tel jest inny i nazwisko się nie zgadza. Treści są skopiowane skradzione.

Jestem osobą, która nie boi się wyzwań, posługuję się różnymi narzędziami oraz jestem w stanie odnaleźć się w każdej sytuacji. Kreatywność i komunikatywność to moje główne atuty.

Jestem młodym, ale doświadczonym majsterkowiczem,
ambitnym, uczciwym, silnym, wykształconym i bardzo
chętnie podejmę współpracę w zakresie usług i konserwacji.


Bezpieczna Zarejestrowana Firma 8 lata na rynku !
Wiesz kogo do domu i firmy wpuszczasz. 95% podobnych tego typu firm jest niezarejestrowanych nie ma nazwy firmy nie podają imienia i nazwiska nie wiesz kogo póżniej szukać ! Nie istnieją w CIDG. Zmieniają nr Tel to najczęstsze zarzuty oszukanych klientów ! Wspieraj Polską Zarejestrowaną Firmę.


złota rączka rekomendacje2usługi hydrauliczne w warszawieUprawnienia G1Dozór EksploatacjaUprawnienia G2 Eksploatacja