O mnie

Strona została założona z myślą zarówno o indywidualnych Klientach jak i firmach.  Usługi są skierowane do osób, które nie mają czasu lub doświadczenia naprawczo-technicznego.

Moje wieloletnie doświadczenie w rożnych branżach i nabyte umiejętności pozwalają sprostać zapotrzebowaniu na tą usługę.

Szybko, sprawnie, profesjonalnie to zalety doceniane przez wszystkich. Zapewniam solidną i kompetentną realizację zleceń w ustalonym terminie.
UWAGA PRZED OSZUSTAMI Kradną grafiki i podszywają się pod MŁ Serwis Mariusz Łukomski aktualny i jedyny Tel firmy to 503-901-700 Proszę o sprawdzenie imienia i nazwiska. Proszę uważać na serwisach ogłoszeniowych podają dane firmy ale tel jest inny i nazwisko się nie zgadza. Treści są skopiowane skradzione.

Jestem osobą, która nie boi się wyzwań, posługuję się różnymi narzędziami oraz jestem w stanie odnaleźć się w każdej sytuacji. Kreatywność i komunikatywność to moje główne atuty.

Jestem młodym, ale doświadczonym majsterkowiczem,
ambitnym, uczciwym, silnym, wykształconym i bardzo
chętnie podejmę współpracę w zakresie usług i konserwacji.


Bezpieczna Zarejestrowana Firma 12 lata na rynku !
Wiesz kogo do domu i firmy wpuszczasz. 95% podobnych tego typu firm jest niezarejestrowanych nie ma nazwy firmy nie podają imienia i nazwiska nie wiesz kogo póżniej szukać ! Nie istnieją w CIDG. Zmieniają nr Tel to najczęstsze zarzuty oszukanych klientów ! Wspieraj Polską Zarejestrowaną Firmę.

złota rączka rekomendacje2usługi hydrauliczne w warszawieUprawnienia G1Dozór EksploatacjaUprawnienia G2 EksploatacjaUprawnienia elektryczne G1 do 20025Uprawnienia hydrauliczne G2 do 20025

Odwiedzając moją stronę internetową będziecie Państwo mogli zapoznać się z kompleksową propozycją dotyczącą świadczenia usług w zakresie różnego rodzaju prac. Świadczę usługi jako Serwis-Domowy, a także jako złota rączka. Posiadam wieloletnie doświadczenie. Czasami potrzeba jest wykonać kilka mniejszych prac, a niestety zamawiać kilku fachowców, to duże wyzwanie i nie każdy też chce. A czasem potrzeba jest wykonać coś większego jak remont, malowanie, panele, czy zmontować meble kuchenne itd. więc można zadzwonić w jedno miejsce, a nie szukać kilku fachowców i ich równo zgrać. Nie jestem żadnym portalem, który skupia fachowców i nie wysyłam nikogo z łapanki. Swoją firmę prowadzę 9 lat i mam mnóstwo zadowolonych klientów, którzy korzystają z moich usług od wielu lat, bo nie znikam z rynku, nie chowam się, a po roku sobie wracam. Klikając w ikonę blog można wejść i sprawdzić moje prace które wykonałem. Jest też fanpage, gdzie staram się wstawiać kilka zdjęć jeśli mam troszkę czasu. To nie jest moja praca to pasja, którą wykonuję od dziecka, a wiedza była przekazywana od starszego pokolenia.

Zapraszam do działu oferta, żeby zapoznać się z usługami  http://www.serwis-domowy.com/oferta